Agnetha

Agnetha
Nimi:Agnetha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

6-KUUNE PISIKE KAUNITAR AGNETHA OTSIB PÄRIS OMA PERET!

Agnetha tuli Pesaleidjasse 15.09.2022 Sillamäelt koos oma õdede ja vendadega. Sündinud on ta ~2022. a juunikuus ja praegu ootab halli-valgekirju kiisuneiu oma päriskodu Pesaleidja hoiukodus Tallinnas.  

Agnetha on üks südikas kiisuneiu, kes praegu veel poeb inimese eest pigem peitu ja hoiatavalt võib ka susistada. Kuid Agnetha on veel nooruke, kes jõuab inimesega ilusti harjuda - vaja on vaid natuke kannatlikku meelt ja armastust. Oma päriskodus päris oma inimeste juures stabiilses ja armastavas keskkonnas saab Agnethast kindlasti kahejalgsetele truu sõber!

Kui alguses peitus Agnetha hoiukodus ainult riiulitesse, siis praeguseks ronib Agnetha sealt igal öösel alla, et mängida, ringi joosta ja teiste kiisude seltsi otsida. Teised kiisud meeldivad Agnethale tõesti väga, seega oleks talle ideaalne kodu, kus on vaja näiteks üksikule kassikesele mänguseltsilist ja kaisusõpra. Ja siis see teine kiisuke omakorda saaks Agnethale ette näidata, et inimesed on täitsa sõbrad! Kiisutüdruk tegelikult huvitub inimestest ka väga - öösiti jälgib ta kassipuu pealt inimese toimetamist pikalt. Vahel juhtub nii, et hoiukodu perenaine teeb juba suikudes juhuslikult silmad lahti ja Agnetha on kõigest poole meetri kaugusel voodi ees istumas ja oma suurte-sügavate silmadega teda armsasti jälgimas. Lisaks hüppab ta vahel isegi inimese juuresolekul voodisse ja näiteks kui talle pesasse konservi viia, siis sööb ta seda isukalt täitsa inimese käest (vaheldumisi väikese urina-susinaga, mis on lihtsalt väga totu!)

Seega Agnetha juba täitsa õpib inimest usaldama, aga seda tuleb tal lasta teha omas tempos :) 

Agnetha arengul ja elul hoiukodus saad silma peal hoida instagramis "kiisuelu" kontol: https://www.instagram.com/kiisuelu/
Agnetha on kiibistatud, saanud oma isikliku passi ning parasiitidevastase tõrje - seega valmis koju kolima nii ruttu kui võimalik!

Kui sinu kodus ja südames on natuke ruumi, et veel veidi pelgliku Agnetha parimaks sõbraks hakata, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest" ja täida loomasoovija küsimustik. Agnetha hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsub kiisutüdrukule külla!