Aiki

Aiki
Nimi:Aiki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TUBLI KIISUEMME OTSIB KODU!

Aiki on nooremapoolne täiskasvanud kiisupreili, kes saabus Pesaleidjasse Jõelähtme vallast 5.aprillil 2023 tiinena. Aprilli keskel sündisid tal kaks beebit ja imekombel võttis ta ka omaks kaks hüljatut beebit, kelle leidsime koerakuudist.

Tubli kiisuemme vaatas, kuidas tema armsad karvapallid järjepanu koju läksid ning ootab nüüd ka ise lootusrikkalt enda korda. 

Aiki oli algul väga arglik, kui ta tiinena meile saabus. Aga isegi pärast poegade sündimist ei näidanud ta üles agressiivsust inimese vastu. Nüüd, paar kuud hiljem, on see armas kiisupreili aru saanud, et inimene võib pakkuda veel nii palju head ning paikäe ilmudes lükkab veidi arglikult aga siiski vapralt enda südame avades kukla püsti ning võtab rõõmsalt nurrudes pehmed paitused vastu. Aeg-ajalt jookseb ta veel kahejalgse juurest ära aga näeme, et varsti-varsti saabub see päev, kus Aiki on üks esimesi külastajate tervitajaid uksel. Aiki saab väga hästi läbi ka teiste kiisudega ning on suhtub ka mängu äärmise kirega - seega sobiks ta hästi mõne pisema kahejalgsega perre, et üheskoos mänguliselt päevi mööda saata!

Kui tunned, et sul tekkis Aikiga side ja soovid pakkuda talle igavest kodu, siis vajuta nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ja me võtame sinuga peagi ühendust!