Akira

Akira
Nimi:Akira
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HALL "HIIREKE" - KOLME KÄPAGA AKIRA ON OMA KODU LEIDNUD!

Akira on ilmselt kunagi olnud kodune kass, kuid siis millalgi Mustvee tänavatele visatud, kust püüti ta koos pojakestega kinni ühest kuurist, kuhu ta oli pojakeste kasvatamise ajaks sooja pugenud. Algul oli ta inimesega sõber. Lasi täitsa ka pai teha, kuid kolimised ja stress muutsid Akira pelglikuks... Akira usaldus tuleb välja teenida. Ta ei julge hetkel usaldada. Sest kes teab, millal inimene otsustab ta uuesti reeta.

Kassitoas ta seltsib teiste kassidega, aga inimese eest hoiab varju. Suurest hirmust võib ta kõhiseda, kuid niisama ei ründa. Üks mis kindel, Akira näol on tegemist täieliku sülekassiga, kes on vaja arglikust kassist välja meelitada... Kui vaid leiduks kodu, kes annaks talle aega stressist taastuda. Sellisel juhul saaks pere endale sõbra, kes on talle truu igavesti. Ta ei ole küll väike armas kassipoeg, kuid seda rohkem oskab ta tänu tunda ja seda välja näidata.

Akira on paari aastane, kiibitud, steriliseeritud ja saanud parasiiditõrje. Koju minnes tuleb temaga kaasa ka kingikott Pro Planilt.

Mõni aeg tagasi kolis Akira Kassitoast hoiukodusse Tallinnas, kus ta saab rahulikult inimestega kohaneda ja neid rohkem usaldama hakata.

Kui tunned, et sooviksid Akiraga tema hoiukodus lähemalt tutvust teha, siis palun võta meiega ühendust ja lepime sobiva aja kokku.