Albert

Albert
Nimi:Albert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME JA ARMAS ALBERT NURRUB KODU OOTUSES

Albert on kõigest 3- aastane lõbus kassipoiss, kellel on kaunis hall kasukas ja imeilusad rohelised silmad. Ta kolis Pesaleidjasse Pärnu varjupaigast 2019. aastal ning soovib nüüd endale päriskodu leida! Albert on kassitoas muutunud palju julgemaks ning saab ka teiste kassidega hästi läbi. Paitades võib ta alguses õrnalt väriseda, kuid siis harjub ta kiiresti ning võtab kõik paid heameelega vastu. Albertil võib kuluda keskmisest rohkem aega uue koduga harjumiseks, kuid kui ta inimese omaks võtab, saab temast kindlasti sõbralik paikiisu- pealegi võtab Albert Pesaleidjast kaasa Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda uude koju sisseelamisega. Albert on ka rõõmus mängukiisu- päriskodus meeldiks talle kindlasti, kui tal oleks erinevaid mänguasju millega mängida, kui ta just parasjagu ei puhka mõnusalt või ei naudi maitsvat kiisueinet!

Albert on läbinud kõik vajalikud protseduurid ning on hea tervise juures- ta on kiibitud, vaktsineeritud, neutraliseeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on ka uhke kassipassi omanik.

Kui armas Albert jäi Sulle silma ning sooviksid just temaga oma kodusoojust jagada, siis täida meie kassisoovija ankeet, klikkides nupule "soovin seda loomakest", loe läbi looma võtmise tingimused ning juba peatselt võtab meie vabatahtlik Sinuga ise ühendust!