Aleksandr

Aleksandr
Nimi:Aleksandr
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HIRMUNUD ALEKSANDR OTSIB HOOLIVAT (HOIU)KODU!

See 3-aastane Narvast pärit kiisu kolis Pesaleidja kassituppa juba hea tükk aega tagasi — 2021.a märtsikuus. Ja ta on ikka ootel. Tule palun Aleksandrile appi ja paku talle (hoiu)kodu, et ta ei jääks lohutult kodukassi hüvedest ilma!

Aleksandr, keda hellitavalt kutsutakse Sassiks, on harilikult kergelt hirmujudinates. Turvaliselt tunneb ta end kõrgustes, sest seal saab ilusti ühe kratsipuu otsast teise otsa surfata. Seda oskab ta imehästi ja tema õhulennud on oma hoogsuse poolest legendaarsed. Aleksandr juba talub inimese lähedust, aga kaugelt:) Naljata öeldes on ta kassitoas inimest siiski veidi tundma õppinud. Konservikaussi ta ära ei põlga, kui ulatada see talle rahulikult ja jätta Sass mugima. Pühendunud pere või oma inimene suudaks Aleksandri panna kindlasti end julgemalt tundma. Eks Aleksandri kodukiisustamise valem ongi rahulik suhtumine ruudus pluss pühendumus kuubis.

Aleksandril on imekaunis mustvalge kasukas ja säravrohelised silmad. Ta on vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibitud ja kastreeritud.

Kui soovid olla inimene, kes aitab Aleksandril hirmust jagu saada ja elus õnne leida, siis täida meie loomavõtja küsimustik vajutades nupule "Soovin seda loomakest" ja me kutsume Sind Aleksandrile külla!