Aleksandra

Aleksandra
Nimi:Aleksandra
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Aleksandra - vaga vesi, sügav põhi. Kassipreili on umbes 4kuune ja väga elegantse kasukaga.
Александра - и тихие воды глубоки. 4-месячная киска с очень элегантной шубой/шерстью.
 
Oma siira pilgu ja süütu näoga suudab ta ka kõige rangemat kohtunikku oma süütuses veenda. Olgugi, et hetk enne seda tabati ta otse pättuselt. Aleksandra on elurõõmus väikesed kassipreili, kes vapralt elus seikleb ja oma kodu otsib. Esmapilgul jätab ta natuke argliku mulje ja eelistades uusi inimesi eemalt vaadata. Kui aga Sind omaks võetakse, siis pole olemas paremat sõpra, keda omada võiksid! Sõjaplaan toidukausi vallutamiseks, jalgpallimatš lõngakeradega, kõrguste vallutamine ronimispuul, nurrudes rock-kontserdi andmine - need on vaid mõned väikesed seigad, mida igapäevaselt ette võetakse. Kui juba toidule jutt läks, siis toidu osas on ta tõeline gurmaan, kes teab, et toit peab olema hea ja suures koguses. Oma menüü eelistused laulab ta selgel ja valjul häälel hoiuperenaisele ette iga kord, kui on näha, et ta söögikausse võtma hakkab.
Aleksandral on kasukas mis paneb kadedusest ahhetama nii mõnegi, tal on poolpikk karv, musta valge kirju, mustades karvades on mõnusalt valget sees.
 
h Своим искренним взглядом и невинным лицом она может убедить в своей невиновности даже самого строгого судью. Александра - веселая маленькая кошечка, которая отважно путешествует по жизни и ищет свой дом. На первый взгляд она производит немного робкое впечатление и предпочитает наблюдать за новыми людьми на расстоянии. Но если вас примут,вы найдете себе лучшего друга! Военный план по завоеванию тарелки с едой, футбольный матч с клубками из пряжи, покорение высот - это всего лишь несколько мелочей, которые делаются каждый день. Если мы уже говорили о еде, то когда дело касается еды, она настоящий гурман, который знает, что еда должна быть хорошей и в больших количествах. Она четко и громко поет хозяйке свои предпочтения в меню каждый раз, когда видит, что она начинает есть.
У Александры шуба, вызывающая столько зависти, у нее полудлинные волосы, черно-белые пестрые волосы, в черных волосах красивый белый цвет внутри.