Alexa

Alexa
Nimi:Alexa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

 

Mjäu, mina olen 1-aastane triibulise kasukaga Alexa. Tulin kassituppa 11. aprillil 2021. aastal, lootes leida endale Pesaleidja kaudu armas ja sõbralik kodu.

 

Praegu ei oska ma inimestest midagi arvata, ma ei karda neid, aga mida lähemale nad mulle tulevad, seda rohkem tahan neile näidata, kui kiiresti ma suudan teise toa otsa joosta. Võib-olla ei ole ma lihtsalt veel seda päris õiget kahejalgset leidnud, kes tekitaks minus usaldustunde ja soovi temalt paitamist küsida. Sellegipoolest usun, et just enda päriskodus saaksin koguda piisavalt julgust, et kõik kassilikud asjad järgi proovida, sest uudishimu mul jagub- pidevalt jälgin kassitoas oma suurte silmadega, kuidas teised kassid ja muud tegeleased seal toimetavad.

 

Oma uuelt kodult ootaksin parajal ajal mänguhimu ja paitamist. Samuti soovin, et mul oleks olemas soe ja pehme ase, kus tududa, ning söök ja jook alati ees, et neid nautida. Selline võiks olla minu unistuste elu. Olen ka juba steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, vaktsineeritud ja kiibistatud, koju võtaksin kaasa ka oma uhke kasside passi.

 

Mina, Alexa, olen veendunud, et minust saaks imeline pereliige, kes pakub kodus palju rõõmu ja armastust.. ja palju paisid.

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupule "Soovin seda loomakest", loe läbi tingimused ja täida küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!