Alina

Alina
Nimi:Alina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ALINA TAHAKS LÕPUKS OMA PÄRIS KOJU

Pisikene Alina on pikka aega, liigagi kaua, olnud Pesaleidja vabatahtlike hoole all, seega pole tal kunagi päris oma kodu olnud. Me ei mõista, miks üks kiisuke on pidanud nii pikalt oma kodu ootama ning soovime südamest, et kellegil on ruumi ühe musta karvapalli jaoks, kus ta saaks muretult oma ülejäänud elu veeta.
 
Selle pika-pika aja jooksul, kui Alina on oma pesa lootnud leida, on ta nii tubli olnud, et on üles kasvatanud ühe pesakonna poegi. Nemad kasvasid üles küll katus pea kohal ning on kõik juba oma kodudes, kuid kahjuks Allu saatus nii lihtne ei olnud. Tema kasvas üles tänavatel, kus ta pidi kiiresti suureks kasvama ning arvatavasti seal tehti talle ka liiga.
 
Kassike on meiega olnud umbes 6 aastat ja selle aja jooksul on ta kõvasti julgemaks muutunud. Ta ei jookse enam voodi alla peitu inimeste eest ja uudistab vapralt ringi. Suurim edusamm on muidugi see, et ta ei pelga paikätt ning tuleb vahest ka ise pugema. Seega on temast saanud vägagi sotsiaalne kiisu, kes tuleb meeleldi peale pikka tööpäeva Sind ukse peale tervitama ning võibolla saab temast ka kunagi täielik sülekass. Aga siiski ei ole ta nagu takjas - talle meeldib ka üksi ole ja aega veeta, aknast linde vaadelda ja palli veeretada. Just täpselt, Alina on vaatamata oma vanusele väga elav kassike. Kui me poleks temaga ise umbes 6 aastat veetnud, siis ei arvaks me kunagi, et daam nii elukogenud on.
 
Alina saab väga hästi läbi ka teiste kiisudega ning tüli ei nori. Seega sobiks ta väga hästi koju, kus teine sõber juba ees ootab või võetakse seltsiline Pesaleidja kassitoast kaasa. Samuti oleks suureks plussiks see, kui Alinal oleks võimalus turvaliselt õues käia. Ta saab ideaalselt korteris hakkama, aga kuna ta on suure osa oma elust õues veetnud, meeldiks talle aeg-ajalt väljas väikseid jalutuskäike teha.

Kui Sina tahaksid Alinale kodu pakkuda, täida kassivõtja küsimustik klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust.