Alissa

Alissa
Nimi:Alissa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE ALISSA OOTAB PÄRIS OMA KODU

 

Alissa on üks armas kassipreili, kes tahaks väga saada su parimaks sõbraks ja mängukaaslaseks, aga võitleb veel oma sees peituva hirmuga. Ta istub vaikselt, vaatab sind ja salamisi unistab sinu armastusest. Aga kuidas saaksid sa mitte armuda sellesse pehmesse musta karvapalli koos tema valge lõuaotsa, imepikkade vurrude ja alati uudishimu ja igatsust täis pilguga! Äkki võiksid just Sina olla see, kes kingib talle oma elu teiseks pooleks päris oma kodu, võimaluse olla armastatud ja unustada hirm, mida ta on pidanud nii kaua tundma.

 

Alissat iseloomustab suur uudishimu - tihti leiad sa Alissa ukse või diivani nurga tagant sinu poole piilumas. Rahulikumalt toimetades tuleb ta ka täitsa lähedale uudistama, sest ta tahab täpselt teada, kuidas su lõunasöögi valmistamine käib, kes aknast mööda kõnnib, kuidas su sõrmed täna lõhnavad ja mida sa seal vannitoas küll teed. 

 

Alissa eluaastad on varsti tasapisi poole peal, kuid see tähendab vaid seda, et ta on parasjagu elukogenud ja oi-oi kui palju on temas energiat ja mängulusti! Oma mänguhiirt taga ajades oleks tegu justkui alles kassipojaga. Oma igapäevaseid kassitoimetusi nagu mängimine, uinaku tegemine ja hoolikalt karva lakkumine julgeb Alissa teha ka inimese juuresolekul. Pai ta endale veel meelsasti teha ei lase, kuid ka see samm ei ole enam kaugel - kui sõrmeotsas on midagi maitsvat, siis tuleb ta seda julgelt lakkuma. 

 

Alissa sobiks ka sellisesse perekonda, kus teda juba mõni teine neljajalgne ees ootab. Hoiukodus olles on Alissa väga hästi läbi saanud kolme erineva kiisuga. 

 

Alissa on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud kiibi ning parasiitide vastase tõrje.

Kui sooviksid anda armsale Alissale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie kassivõtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest".