Alissa

Alissa
Nimi:Alissa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ALISSA OTSIB KODU, ARMASTUST JA USALDUST!

Kas sul on keeruline kohe uute inimestega sõbraks saada? Kas sa eelistad olla pigem kuulaja rollis ja jääda tähelepanu keskpunktist välja? Sa vajad hingamisruumi ja privaatsust, samas tunned ennast mugavalt endale lähedaste inimestega...

Siis oled sa täpselt nagu Alissa!

Alissa on üks armas, kuid arg kassike, kes tahab saada su sõbraks ja mängukaaslaseks, aga vajab kohanemiseks aega ja ruumi. Kui lepid sellega, et pead pai tegemisega olema kannatlik. Kui lepid sellega, et alguses vaatab kassitüdruk su tegemisi ainult eemalt. Kui tunned rõõmu ka Alissa väikestest edusammudest ja julgusest...

Siis olete te Alissaga kokku loodud!

Alissa on 2012. aastal sündinud ja tema aastad on tasapisi poole peal, kuid see tähendab vaid seda, et Alissa on juba parasjagu elukogenud ning endiselt täis rõõmu, palju uudishimu ja mängulusti. Hirm hoiab Alissat veel tagasi, aga hoiukodudes on ta teinud juba palju edusamme ja liigub inimeste usaldusele üha lähemale. Teekond selleni käib Alissa puhul kindlasti läbi maitsva toidu, veerevate mänguasjade ja pehmete magamiskohtade. Ja mis kõige tähtsam - kannatliku armastuse. Aga kuidas saaks mitte armastada seda pehmet musta karvapalli koos tema valge lõuaotsa ja imepikkade vurrudega! Äkki võiksid just Sina olla see, kes annab Alissale võimaluse tunda armastust ja hoolivust ja unustada hirm, mida ta on pidanud nii kaua tundma.

Alissa võiks sobida ka sellisesse perekonda, kus teda juba mõni teine neljajalgne ees ootab. Hoiukodus olles on Alissa väga hästi läbi saanud kolme erineva kiisuga.

Kui sooviksid Alissale lähedust pakkuda, siis tutvu meie kassivõtmise tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest", et saaksime Sinuga ise esimesel võimaluse ühendust võtta.