Alivia

Alivia
Nimi:Alivia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Alivia on umbes 8-10 aastane sõbralik kiisu, kes saabus Pesaleidjasse eelmise aasta lõpus. Alivia istus tükk aega puuris kuna silmad olid vesised. Ravisime ja ravisime aga tervemaks ei saanud! Lõpuks mõistis kogu Pesaleidja pere, et Alivial on lihtsalt suur stress.
Nimelt on Alivia elanud kogu oma elu tänavatel. Tema vanustki oskame pakkuda vaid tänu sellele, et kiisu hulkus tihtipeale samadel tänavatel kus jäi mõndadele perekondadele silma. Aastate jooksul ilmus ja haihtus Alivia kui kummitus, kuni lõpuks avanes võimalus ta kinni püüda. 
Alivia kolis oma stressi tõttu hoiukoju, kus ta vaikselt arglikkusest üle saab. Ent tema puhul ei saa vast eal öelda, et tegu oleks energiast pakatava kassiga. Ei, Alivia on hoopiski väga rahulik ja tahab hoida pigem omaette. Neiu armastab pikkasid paisid ja lõua alt kratsimist, aga ise nende palumiseks juurde ei tule. Seega võiks Alivia tulevane perekond olla kas tore keskealine daam/härra või pensionäri paar, kes oskab arvestada vananeva kiisu tujudega. Alivia sobib hästi ka perre kus on teised kassid. Nendega ta ei sõbrusta, sest hoiab pigem omaette, aga toidukausi ees kohtudes võib üksteisel päid müksata küll.