Allan

Allan
Nimi:Allan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KENA ARMAS ALLAN TAHAB OOTAB SIND!

Meie armas pehme Allan kolis Pesaleidjasse 2021 aasta veebruaris Jõelähtmelt. Tal on ilust must-valge kasukas ja väääga ilusad rohelised silmad!
Inimeste suhtes on ta veel küll veidi skeptiline, aga kodus muutuks ta tõeliseks nurrumootoriks. Kuidas siis muidu? Allan ei ole ju üldse kuri kiisupoiss, pigem vastupidi! Ta on väga tark – alguses peab ta ju Sinuga tutvuma. Kui Sa talle aga midagi magusat pakud, siis ongi probleem lahendatud! Siis ta tuleb oma pesast välja küsima maiustust juurde. Ja kui kõik magus ära söödud, siis ta hakkab Sinuga rääkima. Eks ikka sellest, kui hea sõber ta Sinu jaoks oleks ja kui väga tahaks Sinuga elu lõpuni koos olla!
Allan on suhteliselt noor poisike, kes sündis täpselt 2019 aasta alguses. Ta istub ja ootab Sind Pesaleidja kassitoas, tavaliselt kõige parempoolses kastikeses. Tule talle külla ja anna talle võimalus oma elu koos Sinuga veeta!
Kui see vahva kassipoiss Sulle huvi pakub, siis tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Selleks klikkige nupule "soovin seda loomakest", täitke ankeet ja Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust.