Amadeus

Amadeus
Nimi:Amadeus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS AMADEUS TAHAKS KODU LEIDA!

Amadeus on umbes kolme aastane tõsine hellik. Oma sammud seadis ta Pesaleidjasse Viljandist, sest seal tal õnne oma kodu leidmisel ei olnud. Ja hoiukodu ei saa aru, kuidas see võimalik on, sest Amadeus lihtsalt poeb kohe südamesse, kui temaga kohtud. Pesaleidja kassitoas oli ta esimene, kes ukse peale külalisi tuli tervitama ja nii samuti ka praegu hoiukodus.

Amadeus on igati viks ja üliviisakas poiss, ilusat halli-valget karva. Talle meeldib inimese lähedus NII-NII väga, et ta oleks sul hea meelega koguaeg kaisus. Samas, kui sul pole parasjagu aega kaisutada, siis ta ootab viisakalt. Ka meeldivad talle väga tegelikult teised kassid - kui saaks ainult mängida koos. Amadeus ongi praegu natuke kurb, sest hoiukodu enda kass ei oska teiste kiisudega mängida. Amadeus ei saa aru, kuidas selline asi üldse võimalik on! 

Seega, kui sa otsid endale kaisumõmmist kiisut, kellele meeldib mängida, siis Amadeus on just sinu kiisu. 

Sa pead ka teadma, et Amadeus on FIV+, mis ei mõjuta tema elutegevust oluliselt. FIVi kohta saad lugeda rohkem siit~> http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?m=1 

Hetkel on Amadeus hoiukodus ja saab veel 1 kuu jagu neerusid toetavat eritoitu, et stressist tingitud kaalulangusest taastuda. Seejärel hakkab ta jälle tavalist toitu sööma hakata. Ta on ilusti kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastase tõrje. 

Kui aga soovid sellele vahvale poisile kodu pakkuda, tutvu loomasoovija tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/?animal_id=22274436, täida ankeet ja me võtame sinuga ühendust!