Amali

Amali
Nimi:Amali
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE SUSISEJA AMALI

Amali on 2020 aastal sündinud kassitüdruk, kes on väga uudishimulik, kuid natuke arake ning ei taha, et talle pai tehtaks. Ta ei ole agresiivne, kuid talle meeldib pigem olla kõrvaltvaataja. Tema lemmiktegevus on mängimine oma parima sõbra Amandaga. 

 Amali ja Amanda on mõlemad pärit Kuusalust, kuid hoiukoju sattusid nad mõningase ajavahega. Kui kaks kassi kokku lastes on ikka hinges see väike värin, et kas sobivad ja kuidas sobivad, siis nemad olid esimesest sekundist nagu vanad sõbrad. Kes teab, võib-olla nad olidki omavahel juba varem tuttavad (võib-olla isegi samast pesakonnast, sest leidmise koht oli sama ning vanused on neil samad) ja hoiukodus said taas kokku. Magatakse koos, mängitakse koos, liivakastis käiakse koos, uudistatakse majas ringi koos ja mõlemad on koos ka natuke jänkud. Nad vajavad  kindlasti aega, et uue inimesega harjuda kuid selle ajaga, mis nad on olnud hoiukodus, on nad teinud juba suuri edusamme. Kui enne ei tahetud hoiuperenaise silma alla üldse sattuda, siis nüüd pikutatakse rahulikult üksteise kaisus ja jälgitakse mida see kahejalgne teeb, tullakse süüakse käest maiust, sätitakse hoiukodu inimeste kõrvale end magama jne, kuid veel pai ei lase teha.
Nad sobivad koju, kus ei oodata kassidest kohest musilooma,vaid saadake aru, et nad mõlemad vajavad harjumiseks veidike aega.
Ideaalis sooviksime saata kiisud ühte koju, kuid kiisud loovutatakse ka eraldi, kui ees on ootamas teine kass.
Kassitüdrukud on umbes 2 aastased, kiibitud, steriliseeritud, omavad passi, saanud parasiiditõrjed.

Amali parima sõbra Amandaga saad tutvuda siin: https://www.pesaleidja.ee/loomad/amanda-22274040/praegu-otsivad-kodu/

Kui kumbki või mõlemad kiisud pugesid sulle südamesse, siis täida kassivõtja ankeet ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust. :)