Amigo

Amigo
Nimi:Amigo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA AMIGO OTSIB SELTSILIST, KES OLEKS TÄPSELT SAMA VINGE, KUI TEMA 

Tiigripoiss Amigo on 2018. aasta veebruaris sündinud vahva kiisuke, kes jõudis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast. Amigo on meie juures veetnud vaid ühe kuu ning on seetõttu veel tõre. Samas meeldivad talle aga snäkid väga-väga, nii et tee tema südamesse on läbi pika maiuste rivi. 

Kiisul on imeilus tiigrile sarnanev karv. Tema keha kaunistavad imeilusad triibud ja siiru-viirud, mis sulanduvad imeliselt oranžikate vahetriipudega. Amigol on ka valged sokikesed ja valge sall kaelas, et praeguses talvekülmas sooja paremini hoida. Tiigrikesel on ka teravad silmad, mis jälgivad iga Su liigutust. Juba kaugelt, toa teisest otsast, näeb Amigo ka sõrmeviibutuse ära. Tal on tõelised tiigriomadused. 

Amigo on väga aktiivne kiisu. Kuigi maiused meeldivad igale kassile, siis sellist spordihinge pole igaühel! Amigo kohe lustib, kui tema ees mänguasja liigutada. Tema sisemine tiiger pääseb valla ning ta on valmis mänguasja rüüstama. Närib ühelt poolt, teiselt poolt, alt, ülevalt, paneb 58 korda käpaga ja igaks juhuks toksib tagajalgadega ka. Jah, selline vinge tiiger on meie Amigo. 

Pärast sportimist tuleb muidugi ennast puhtaks pesta - Amigo käib käpaduši all iga päev! Lisaks sellele oskab ta ka tublisti liivakasti kasutada, süüa-juua paluda ja loomulikult lõunauinakuid teha. 

Kui Sulle jäi silma meie tiigrike Amigo, siis vajuta allolevale nupule "Soovin seda loomakest"!