Andrew

Andrew
Nimi:Andrew
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NÄGUS, NOOR JA PEHME - SEE ON JU MEIE ANDREW

 

Imearmas kassipoja mõõtu Andrew jõudis meile Keila-Joalt, kus ta väidetavalt leiti oma vennaga poe kõrvalt. Andrew ja vennake Asher ilmselt ootasid kedagi, kes neid märkaks ning neile süüa annaks. Nii nad siis Pesaleidjasse jõudsidki, üksteisel käppa hoides ja lootes, et nad varsti ikka kõhu täis saavad.

 

No aga räägime siis natuke Andrewst. Andrew on supernunnu 2020. aasta aprillis sündinud kiisupoiss, kellel on maailma kõige pehmem punane karv. Tegelikult punane pole päris õige, tal on tõeliselt moodne aprikoosikarva kasukas! Teda kaunistavad ka ilusad triibud, mis on vahel paksemad, vahel peenemad. Lisaks sellele on ta omale kaela pannud valge krae ja jalga tõmmanud valged sokikesed. Muidugi hoiab ta end väga puhtana, sest sellise moodsa välimuse eest tuleb hoolt kanda!

 

Armas Andrew võib tunduda olevat väga häbelik. Eks ta ole võõraste inimestega veidi tagasihoidlik jah, aga ta laseb tublisti pai teha. Paid meeldivad Andrewle väga ning ega keegi ei saagi nii pehme poisikese paitamisest ju ära öelda!

 

Andrew ootab pikisilmi oma igavest kodu, nii et kui sa oled valmis sellele armsakesele kodu pakkuma, siis vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest"!