Angela

Angela
Nimi:Angela
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OTSIME KEDAGI, KES ILUSA KASUKAGA ANGELA ELULE MÕTTE ANNAKS!

 

See mõnusalt sametine imelistes värvides kasukas on miski, mis paneb oma iluga Angela hooldaja unistama. Unistama, et sel pisut tagasihoidliku iseloomuga ladvaõunake ka kord koju saaks. Reeglina sellised kaunitarid ülemäära kaua kodu ei oota, kuid Angela on selles osas erand. Mingil arusaamatul põhjusel on Angela varjupaikades viibinud juba kaks ja pool aastat. Selle aja jooksul on ta küll saanud mitu ankeeti, kuid koju pole teda sellele vaatamata viidud. 

 

Angela sobiks ilmselt üsna hästi koju, kus ta saab koos teise kassiga või miks ka mitte mitmega aega veeta. Vaatamata sellele, et Angela veidi pelgab inimesi ning võib tunduda introverdina, siis tegelikult päriselt nii ei ole. Angela lihtsalt eelistab rohkem neljakäpaliste seltskonda. Pesaleidja kassitoas on ta näidanud üles suurt sõprust ja kiindumust teiste kasside vastu ja teda näeb tihtipeale teiste kiisudega koos külg külje kõrval ringi jalutamas.

Angela on koju minemiseks täielikult valmis kass, ta on ilusti steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud järjepidevalt parasiiditõrjet.

 

Kui just sinu kodus on veel ruumi ühele nelja- aastasele kassipreilile, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutuse tingimustega ning täida ära meie küsimustik.