Angelo Kass

Angelo Kass
Nimi:Angelo Kass
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TEIST KORDA KODUTUKS JÄÄNUD ANGELO SOOVIB IGAVEST KODU

 

Angelo Kass on iga valge nurruka austaja unistus - hiigelsuur, lumivalge siidpehme kasukaga, maru rahuliku iseloomuga ja heade kommetega! Angelo saab läbi kõikide kassidega ja mitte ainult ei ole ta teiste vastu väga sõbralik, vaid ta on nii hea iseloomuga, et lubab sõbralikult teistel kiisudel enda suure kere taha peitu pugeda, kui kuri tolmuimeja välja võetakse. Angelo ei tee tühjast probleemi, sest suuremad peavadki pisemaid kaitsma  

Angelo hakkas kohe esimesest tänavalt tuppakolimise hetkest kasutama liivakasti ning oskab ka muud moodi olla eeskujulik kassihärra. Hoiab oma karva ilusa puhtana, et inimesel poleks vaja seda uhket kasukat igapäevaselt hooldada. Iseloomult on ta pigem tagasihoidlik ja ei nõua tähelepanu. Aga kui teda silitada, siis kannatab ta kõik paid ja kõrvasügamised ära ning ei ole kordagi kedagi käpaga tonksanud, kui mõni pai üleliia saab. 

Pärit on Angelo Ämari kassikolooniast, kus tema inimkontakt piirdus vaid hea südamega kassitädi igahommikuse toiduandmisega.

Angelo leidis endale juba poolteist aastat tagasi kodu. Kahjuks ei lähe elu aga alati nii, nagu me loodame ja Angelo perenaine lahkus siit ilmast ning Angelo otsib uuesti kodu, kus ta saaks olla jälle kellegi kaisukiisu!

Angelo on saanud kõikvõimalikud parasiitide vastased tõrjed ja ta on kastreeritud ning kiibitud. 

Angeloga tuleb kaasa ka Royal Canini stardipakike.