Angus

Angus
Nimi:Angus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ANGUS VÕIKS JUST SINU UUS KAASLANE OLLA!

Kes ütleks ära sõbralikust ja kauni välimusega kassist? See siin on Angus. Pesaleidjasse saabus ta 21.04.2022 Laagrist. Tema oletatavaks vanuseks on määratud umbes 5 aastat.

Anguse näol on tegu väga ägeda ja julge kassiga. Ta on musta värvi, pikakarvaline isane kassipoiss. Nagu pildilt näha võib, on Angus hetkel ära pügatud, kuna tema karv oli pulstunud ja takku läinud. Aga iga päevaga kasvab see uhke karvastik hoogsalt tagasi ja varsti on see murjam valmis Teile näitama, milline puhvikpall ta tegelikult on. 

Tegemist on sõbraliku kassiga, kes tuleb kohe pai küsima kui mõni inimene läheduses on ja kui maha istuda, ronib isegi sülle. Seevastu ei meeldi talle väga teised kassid, aga kellele meeldiks karjakesi teistega koos ühes toas elada. Angus tahaks nii väga enda ümber ainult oma pere ja oma inimesi, kes lõputult tema kohevat kasukat paitaksid. 

Ta on kastreeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja valmis oma koju elama minema.  

Kui soovid Angusega tutvuma tulla, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.