Anna

Anna
Nimi:Anna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MALBE, JULGE JA SÕBRALIK ANNA!

Anna on armas, pisike kassipreili, kellel on suured rohelised silmad ja imeilus must-valge kasukas, milles on omapäraselt veidi ka triibikukarva kuma. Anna jõudis Pesaleidjasse 2020. aasta detsembris ning vanust on tal hinnanguliselt 5 aastat (sünniajaks 2017 algus).

Anna on tõesti kohe väga suurepärane kassike. Esiteks on ta väga hell ja malbe - ei ole kunagi näinud, et ta kellegagi pahurdaks. Ta on rahumeelne kiisuke, kes kulgeb läbi elu tasasuse ja sõbralikkusega. Teiseks, on ta ajaga palju julgust kogunud ning tunneb end inimestega täesti mugavalt. Paikäsi paneb teda veidi ebalema, kuna on ikka väike kartus, et äkki hakkab keegi teda kinni püüdma või mingit ussirohtu andma.. aga maiust andes on ta nii maias kiisu ja siis saab teda ka kenasti paitada. Üldse pole tal tähelepanu vastu midagi ning Anna on näidanud, et toimetab ka inimesterohkes kassitoas väga enesekindlalt. Mängida meeldib talle ka ning teiste kassidega saab Anna hästi läbi.

Anna on läbinud kõik protseduurid ja tahaks juba oma päris enda koju kolida, et julguse-meeter 100ni viia ja kodust elu nautida. Kui anna sulle hinge puges, siis täida loomasoovija küsimustik ning me võtame sinuga ühendust!