Annabel

Annabel
Nimi:Annabel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ENERGIAPALL ANNABEL OTSIB PÄRIS OMA INIMEST, KELLEGA KODUSOOJUST JAGADA!

Annabeli sünnipäev on umbes 1. jaanuaril 2020. aastal. Kassituppa kolis Annabel 24. septembril 2020. Nüüd sooviks ta väga leida omale päris oma kodu, päris oma inimestega. Tema imeilus kasukas on külmhalli-pärlvalge mustriga. Pärast suurde kassituppa kolimist võis Annabeli näha laes olevate torude peal põõnamas ning uudishimulikult teisi ja nende toimetusi jälgimas. Kuna kiisu kassitoas ainult lae all elas, otsustati ta hoiukoju paigutada, et Annabel inimesi usaldama õpiks.

Hoiukodus on Annabel kui õide puhkenud. Tegemist on väga energilise, uudishimuliku ning seltskondliku kiisupreiliga. Kuigi kartus inimeste ees pole temast veel lahkunud ning pai ta endale teha ei lase, tahab ta kogu aeg inimeste toimetuste juures olla. Nii käib Annabel oma hoiuperenaisel pidevalt järel, jälgib ta tegemisi ning koos vaadatakse diivani peal ka telekat. Mõnel korral on Annabel end lausa inimeste jalgade peale tuttu sättinud. Muu aja sisustab kiisutüdruk aknast välja vaatamise, kratsipuul ringi turnimise ning igasuguste erinevate asjadega mängimisega.

Mängimisel on Annabeli südames üks väga suur koht. Ta teeks justkui kõiki neid lae all kaotatud kuid tagasi ning elab täisväärtuslikult oma kassipojapõlve välja. Kui mõni kolisev mänguasi kätte võtta, on Annabel kohe platsis. Kiisupreilile meeldivad millegipärast väga ka igasugused matid ja vaibad. Ikka ja jälle avastab hoiupere, et Annabel on jälle sisekujunduses ümberkorraldusi teinud ja vaipu/matte ringi paigutanud. Aga nendega on nii tore mängida! Vaipadega saab mürada, nende alla saab ronida ning nende peal niisama pikutada. Annabel on ka väga fotogeeniline ning mitmekülgse miimikaga kiisu. Väga tihti on võimalik ta ilme järgi öelda, mis tuju kiisutüdrukul parasjagu on.

Tutvu ka hoiukodu Instagramiga, kus näed Annabeli tegutsemas -> https://www.instagram.com/kiisudehoiukodu/

Annabel on terve kiisutüdruk. Ta on eeskujulikult läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid, et miski ei suudaks teda takistada koju minemast, kui õige perekond teda endale kaaslaseks soovib. Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu maailma kõige nunnumat Annabeli, siis palun vajuta allolevale nupule "Soovin seda loomakest", loe läbi looma võtmise tingimused, täida küsimustik ning me võtame Sinuga peatselt ise ühendust!