Anni

Anni
Nimi:Anni
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MINUST VÕIKS SAADA PICASSO MAAL SINU KOJU!

Mina kolisin Pesaleidja suurde kassituppa 2019. aasta veebruari alguses Jõelähtme külast. Ma olen väga õnnelik, et ei pea täiesti kodutu olema, aga kassituba pole ka päris õige kodu. Teiste kassidega hoian pigem distantsi ja inimesed on ikka nii hirmsad. Mõnikord võib mind ikka leida ka teiste kassidega kaisutamast. Mu kohutavat hirmu leevendab kassikonserv, mille järgi olen täitsa hull. Siis luban endale isegi pai teha ja täitsa naudin seda.

Iseloomult pole ma kohe kindlasti kuri kass, aga hirm haiget saamise ees võib jätta sellise mulje. Ma pean ju enda eest seisma! Välimuselt ei peeta mind samuti ilusaks kassiks. Musta-valge-laiguline pole enam ammu moes, kuid tegelikult olen kui Picasso maal. Mind vaadates sul igav ei hakka!

Ma sündisin umbes 2015. aastal.

Ma väärin igati võimalust ja usu, et kui sa mu koju viid, saan su parimaks sõbraks! Kindlasti võtab usalduse tekkimine aega, kuid koos saame sellest üle ja ükskord vargsi tulen sulle salaja kaissu.

Koju kaasa võtan ka Pro Plani kinkekoti.

Kui vähegi sooviksid minuga sõprust sobitada, siis palun klikka nuppu "Soovin seda loomakest" ja täida kiisusoovija ankeet.

Peatse kohtumiseni!