Anton

Anton
Nimi:Anton
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Lääne-Viru maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Juuli 2018. Anton leidis kodu :)

Vigastatud lõualuuga vahva veidrik Anton otsib kodu
Paljude kasside puhul oskame umbes arvata, mis tingimustes nad on varem elanud, kui palju suhelnud inimeste ja teiste kassidega. Antoni puhul on nii palju küsimusi ja mitte ühtegi vastust. Nii palju asju, mis on natuke nihkes või kuidagi teistmoodi. Vahel tundub, et ta kukkus Kohtla-Järve kanti otse kuskilt paralleeluniversumist. Äkki sai selle maandumise käigus kannatada ka tema lõualuu? Antonil on mõned omapärad - ilmselt on parem, kui me need siin kohe üles loetleme.
Antoni alumine lõug on valesti kokku kasvanud ja suu hoiab seetõttu natukene lahti, mõned hambad on vale nurga all. Arstid ei suutnud Antoni vigastusi üle vaadates kuidagi uskuda, et nii suured vigastused on ise paranenud ja kass on pidanud ise sobivat toitu leidma ja söömisega hakkama saama. Võime vaid ette kujutada, kui suured võisid olla tema piinad ja valud vigastuse saamisel ja pikal paranemisel. Kuid Anton on tõeline võitleja ja ellujääja. Arstide kinnitusel tänasel päeval see nihkes lõug Antonile valu ei tee ning opereerimist ei vaja - selle lõuaga suudab Anton süüa isegi kuivtoitu.

On päris kindel, et Antonil pole varem kodu olnud, ometi ei taha ta üksi olla ja naudib seltskonda. Elanud viimased poolteist aastat kannatlikus ja pühendunud hoiukodus, on Anton tasapisi pihta saanud, millised need selle planeedi inimeste ootused kassile on. Ta tuleb eeskujulikult juurde, nurub pai, laseb end silitada. Anton on tänaseks täielikult harjunud tubase eluviisiga inimeste keskel, suhtleb palju, nõuab tähelepanu ja asjatab inimeste ümber.

Anton on vaikselt lahti nokkinud ka mängu nime kandva tegevuse, kuid seda harrastab ta üksi. Mõte mängust inimesega tundub talle kuidagi….imelik.
Anton saab läbi emaste kassidega, kuid ei hooli suurt teistest isastest.

Üks Antoni omapära on pigem koomiline. Ühel ilusal päeval kuulis hoiukodu perenaine kapist hiire krabinat, ukse avades leidis hiire ühelt ja magava Antoni teiselt riiulilt. Mõlemad lahkusid veidi solvunult kapist, kuid omi teid pidi - tundub, et kustiganes Anton tuleb, seal kassid hiiri ei söö. Nii et kui sul on juhtimisi kodus lemmikloomaks mõni näriline, võib Anton olla päris turvaline valik!

Anton on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje. Ta on igati viks ja puhas poiss, tänaseks juba päris eeskujuliku kasvatusega.