Antonio

Antonio
Nimi:Antonio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Antonio leidis kodu :)
 
AITAME TEISE KASSI ELU PÄÄSTNUD ANTONIOL NÜÜD TALLE PÄRIS OMA KODU LEIDA???????? 

Antoniol ei ole siin elus palju - ei ole tal oma kodu, päris oma perekonda ega midagi! Kui Pesaleidja vabatahtlikud ta pool aastat tagasi tänavalt rääbaka ja lonkavana üles korjasid, ei olnud tal isegi usku inimestesse, sest kinni püüda ta ennast ei lubanud vaid tõmbas vabatahtlikul käed katki. Möödus pool aastat ja sellest hirmunud katkise keha ja hingega kassist on saanud MAAILMA KÕIGE SUUREM kaisu-, pai- ja nurrukiisu! Antonio on tõesti läbi teinud müstilise muutuse, nüüd armastab ta üle kõige maailmas silitamist, paitamist, enda vastu inimest nühkida ja kogu aeg lihtsalt nurru põristada! 

Antonio on tegelikult päris koomiline tegelane - ta satub lausa silitamise ajal segadusse, et mis pidi ise vastu kätt nühkida, et ühes sekundis rohkem paisid kätte saada ja siis ta nurrub, keerutab ennast ja nühib ennast vastu inimest sedasi, et see on iseenesest juba väärt vaatepilt ja teda tasub kindlasti vaatama tulla, kui kaisukiisu soov on.

Ja Antonio ei ole mitte ainult seetõttu ideaalne kodukiisu, et ta on ise nii vahva sell vaid Antonio on päästnud teise kiisu elu! Nimelt oli eile õhtul PetCity kliinikus kiisuke, kes vajas vereülekannet ning kuna Antonio ajutine hoiukodu asub kliiniku lähedal ja Antonio sobis nii oma suure keha kui ka sõbraliku iseloomu tõttu doonoriks, samutio tema veregrupp, siis andis tema oma verd abivajavale kiisule, kel täna hommikul juba seetõttu palju parem olla on!