Antu

Antu
Nimi:Antu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MIS VÄRVI ON ARMASTUS?

PUNANE? ORANŽ? ROOSA? KOLLANE? KULDNE? Nii nagu heal kassil on mitu nime, võib ta olla ka mitut värvi. Ükskõik, kuidas Antu kasukat ka kirjeldada, on armas kassipoiss sisemiselt ikka samasugune suhkrutükk! Mis teeb üks suhkrutükk? Pipratera magusamaks! Mis teeb üks suhkrutükk Antuga? Suhkrutüki veelgi magusamaks! Selles poisiklutis pole piiskagi äädikat ega teragi kurjust. Selline moosipall, et pistaks või nahka!

Antu on kassitoa väike päike või peaks ütlema suur päike? Antu on ise paar moosipalli nahka pistnud. Antu on kauni apelsinikarva kasuka ja viinamarjaroheliste silmadega suur kiisupoiss. Tal on küllast süda ja pai loomus ning ta kiirgab soojust ja armastust kõigile. Antule meeldivad pikad silitused ja lõua alt sügamised ning ta unistab väga isikliku paitajat leidmisest. Saada oma CV ja kandideeri juba täna vajutades nupule "Soovin seda loomakest."

Antu nägi ilmavalgust 2019. aastal ning saabus Pesaleidjasse 2023. aasta mai keskpaigas Viljandist. Ta on oranži kasuka ja roheliste silmadega kõuts. Antu on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. 

Antu on nakatunud kasside seas laialt levinud FIV viirusega, mis lihtsustatult tähendab, et ta immuunsüsteem pole päris sama tugev, kui täiesti tervel kassil. Need viirused jäävad kassi organismi eluks ajaks, aga need on inimesele täiesti ohtutud ning enamus kasse elavad nendega mitmeid aastaid ilma terviseprobleemideta. Kuna viirus võib kanduda edasi teistele kassidele, peaks Antu uus kodu olema kassivaba või siis tuleks kontakti kasside vahel vältida.

Kui tunned, et võiksid olla Antule ideaalne paariline, siis vajuta nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" ning me võtame Sinuga peagi ühendust.