Aphrodite

Aphrodite
Nimi:Aphrodite
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Imeilus Aphrodite leidis omale armastava kodu!
Märts 2019

KULDSELT VEIKLEVA SIIDIKASUKAGA APHRODITE OTSIB OMA TROONI

Aphrodite on umbes aastane noor kassineiu, kes püüti Tallinna lähedalt Laagri kassikolooniast koos oma vennaga. Tal pole kunagi olnud päris oma kodu ja seepärast pole midagi imestada, et ta esialgu on võõrastega veidi ettevaatlik, kuid kui su nägu kõlab juba tuttavalt, siis lubab Aphrodite suuremeelselt paitada oma väga erilist kasukat – see on imeliselt pehme, ning kuigi esialgu võib tunduda, et kassineiu on triibuline, ja triibuline ta tõesti on, siis need hallid triibud on punakal põhjal ja päikese käes sädeleb aluskarv täiesti kuldselt. Just kohane kasukas ühele Aphroditele. Kui Pesaleidja kiisud võistleksid omavahel selles, kelle kasukas on kõige pehmem ja siidisem, poleks Aphroditele vastast! Ja ka kõige mänguhimulisemate kasside pjedestaalile pääseks ta kohe kindlasti.
Kuigi kiisu on veidi pelglik, pole temas kübetki agressiivsust. Ja mõne asja on ta endale hästi selgeks teinud: inimene võib küll olla veidi kahtlane olend, aga tema käest saab maitsvat konservi. Ja see kassipiigale maitseb. Seega - kui sul õnnestub ta pelglikku südant veidikese konserviga sulatada, lubab Aphrodite kindlasti endale pai teha, paneb lausa silmadki kinni ja naudib. Oleks see inimene kogu aeg üks ja sama, aga mitte iga kord uus vabatahtlik, kes kassitoa uksest sisse astub... siis ilmselt julgeks ta ka nurrumootori käima tõmmata.

Otse loomulikult on Aphrodite kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja ka kõik parasiidid on tõrjutud.

Ent kui tahad Aphroditet tõesti näha ja oled valmis sellele põneva kasukaga kiisule kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!