Apollo

Apollo
Nimi:Apollo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Lahkusin Vikerkaarele 29.12.2021

See silmipimestavalt ilus tegelane on 2014. aasta mais sündinud Apollo, kes kolis Rae vallast Pesaleidja kassituppa 2020. aasta maikuus. Apollo on lihtsalt uskumatult nunnu noormees, kelle erkoranž kasukas särab meie kassitoas nagu kõige eredam täht talvises tähistaevas. Lihtsalt vaadake teda! Tõeline staar!

Meie juures on Apollo juba väga märgatava arengu teinud – kui esialgu kartis poiss inimesi nagu tuld ning tema paitamine ei tulnud kõna allagi, siis täna lubab armas kassipoiss inimesed endale ilusti ligi ning eriti toredatel lubab ta ennast isegi paitada! See on meeletu areng ning see, et Apolloon julgenud ennast varjupaigas paitama hakata, on tõesti väga suur edusamm. Koduses keskkonnas saab Apollost kindlasti veel kiiremini paikiisu, sest kodune keskkond on siiski palju rahulikum. Küll aga ei tule Apollo veel ise pai küsima ning tema silmis on natuke skeptilisust, kuid väga suur ja oluline algus on tehtud. Nüüd ainult edasi!

Apollo tulevane perekond peab kindlasti esialgu pisut kannatust varuma. Apollo silmadest on võimalik välja lugeda, et inimesed on minevikus temaga pisut karmid olnud ning seetõttu on ta pisut arg. Ta lihtsalt vajab aega ja armastus. Ta vajab enda kõrvale kedagi, kes ei eelda, et ta koju jõudes kohe valmis sülekass on. Me töötame igapäevaselt selle nimel, et Apolloke lõpuks oma raskest minevikust lahti oskaks öelda ja me usume, et kuskil on inimene, kes armastab teda nii nagu meie seda teeme!

Kui just sina soovid Apollole teise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Apollo vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!