Arasto

Arasto
Nimi:Arasto
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SOOJA SÜDAMEGA ARASTO LEIDIS KODU

Arasto on kaunis, väga pehme kasukaga noor kass! Tema suured kollased silmad on pilkupüüdvad, kuid peegeldavad endas hirmu ja umbusaldust. Arasto minevik on meile teadmata, kuid arvame, et tal kas pole inimestega üldse kokkupuudet olnud või on see olnud negatiivne.

Tema huvi inimese vastu on siiski suur, eriti kui anda maiuseid! Kassike on isegi piisavalt julge, et võtta maiuseid otse käest. Oi, kuidas maiused talle maitsevad! Käsi, mis annab maitsvat, võib isegi teha natukene pai. Kannatlikkus on Arastole väga tähtis, kuna kinnitab talle, et inimene pole pahatahtlik ega hirmus. Vahest paneb ta oma käpa hooldaja käe peale ja jääb magama, näidates usaldust.

Tegelikult Arastole inimesed meeldivad, ta lihtsalt vajab rohkem aega, et olla kindel kahejalgsete ohutuses. Ehk oled Sina valmis andma karvapallile võimaluse näha inimeses head?

Kassikese sünnipäev on 01.06.2018, täitsa noor poiss! Pesaleidjasse saabus ta Narvast 26.04.2019.


Arasto on koheselt valmis koju minema. Täida meie kodulehel olev kassisoovija ankeet Arasto nimele ja me ootame Sind lähipäevil külastama. Koju võtab ta kaasa endaga ka pisikese kingipaki Pro Plan'ilt!