Armas Button

Armas Button
Nimi:Armas Button
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tere, armas kahejalgne!

Mina olen HÄÄÄÄSTI SUUR poiss Button. Olen alles 1-aastane, aga juba olen suur kiisu! Pärit olen Lõuna-Eestist, Tõrva linnast. 
Kuna mind ja mu vendi kinni püüdnud vabatahtliku juures oli juba mustmiljon kassi, kolisin ma oma suguvõsaga pealinna, sest kuulsin, et siin olevat hästi palju toredaid kodusid, kes kõik endale pereliiget otsivad. Seega mõtlesingi, et teen siin endast väikse tutvustuse, et see kõige parem mind üles leiaks ja saaksime oma elud koos veeta.

Tunnistan ausalt, et kohe alguses, kui mind metsaveerelt kinni püüti, ei arvanud ma kahejalgsetest eriti midagi. Nad olid mind küll varem toitmas käinud iga päev, aga päris hirmus oli niimood kuskile tuppa kolida, kus ma kohe päris lähedal neile olin. Aga tuleb tunnistada, et kui käpakestel enam öösiti külm pole, siis hakkas toas mulle täitsa meeldima. Rääkisin seda juttu oma vennakesele ka, aga tema veel natuke kahtleb, kas peaks uut elu nautima või veel natuke susisema. Igatahes meeldib mulle lisaks sellele, et minu toas on hästi soe ka see, et meil on nii mõnusad pehmed pesad! MMMmmm...metsa all pidime magama kõva maa peal ja mitte ühtegi pesakest meil polnud. Lisaks kas teate, et meil on praegu SUUUR kauss krõbinaid ees ja terve päeva! Mitte ükski suur kass ei söö meie eest ettepandud toitu ära! Ja vesi ka! Mitte ühelgi päeval ei pea tühja kõhu või januga tudule minema! Nii mõnus!

Nii et olen tasapisi selle poole aastaga, mil olen kahejalgsete juures elanud hakanud teid täitsa usaldama. Päris pai ma veel teha ei luba, sest natuke nagu kardan ka. Aga ma luban, et saan sellest hirmust päris ruttu üle! Lihtsalt vajan natuke aega ja mõistmist - olen ju pärit siiski tänavalt ja see kõik on alles nii uus. 

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta sellel samal lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Buttonile külla.