Arne

Arne
Nimi:Arne
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

GRAATSILINE ARNE OTSIB OMA TALTSUTAJAT!

Kauni musta kasuka ja graatsilise kehaga Arne on arvatavsti 2014. aastal sündinud armas kassipoiss. Tee meie kassituppa leidis armas Arne 2019. aasta maikuus ehk meie juures on ta kodu oodanud üle 1.5 aasta! Arne näol on tegu ühe tõeliselt huvitava kassikesega, kes sobib täpselt ühele julgele ning vaheldust otsivale inimesele seltsiks.

Hetkel on Arne veel pisut pelglik. Väga pisikeses kohas ta olla ei soovi ning ega väga ka inimesega ta tegemist teha tegelikult hetkel veel ei taha. Samas oleme kindlad, et ühe tubli ja julge inimese kaasaaitamisel võiks sellest kaunist mustast pantrist saada tegelikult üks sotsiaalne kassike.

Võib-olla tõesti ei saa temast kunagi kassikest, kes vabatahtliklt inimesele sülle ronib, kuid kindlasti võiks saada temast ühel ilusal päeval loomake, kes viibib inimesega vabatahtlikult ühes ruumis ning laseb enda siidist kasukat ka paitada. Kindlasti kulub selleks aega, maiustusi ja palju sulepulkasid, kuid see on seda nii väärt! On ju ka meie armsa Arne sees pisike südameke, mis tuksub ja tunneb emotsioone. Arne ei peaks olema kassitoas sadade teiste kasside keskel, vaid ka tema väärib oma kodu, oma inimest ning isiklikku toidukaussi. Temas on nii palju põnevat, mis vajab alles avastamist, kuid me oleme 100% kindlad, et see on võimalik temast välja meelitada.

Kui arvad, et just sinu elus on puudu üks igavust peletav kass, kes vajabki tegevust, siis vajuta sellel samal lehel nupule "soovin seda kassikest" ning võtame ühendust ning saame leppida kokku, kuidas saaksid Arne koju viia.