Arne

Arne
Nimi:Arne
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Arne on otsimas oma tõelist taltsutajat. Tegu on ühe tõeliselt huvitava kassikesega, kes sobib täpselt ühele julgele ning vaheldust otsivale inimesele seltsiks. 
Nimelt on Arne keskmisest veidi pelglikum kassike. Väga pisikeses kohas ta olla ei soovi ning ega väga ka inimesega ta tegemist teha tegelikult hetkel veel ei soovigi. Samas oleme kindlad, et ühe tubli ja julge inimese kaasaaitamisel võiks sellest kaunist mustast pantrist saada tegelikult üks sotsiaalne kassike. Võib-olla tõesti ei saa temast kunagi kassikest, kes vabatahtliklt inimesele sülle ronib, kuid kindlasti võiks saada temast ühel ilusal päeval loomake, kes viibib inimesega vabatahtlikult ühes ruumis ning laseb enda siidist kasukat ka paitada. Saame garanteerida, et kuna Arne sotsialiseerimine ei ole lühiajaline projekt, siis vähemalt korraliku järjepideva tegelemisega ei tohiks hakata selle kassiga lähimate aastate jooksul küll kordagi igav. 

Kui arvad, et just sinu elus on puudu üks igavust peletav kass, kes vajabki tegevust, siis vajuta sellel samal lehel nupule "soovin seda kassikest" ning võtame ühendust ning saame leppida kokku, kuidas saaksid Arne koju viia.