Arni ja Swartz

Arni ja Swartz
Nimi:Arni ja Swartz
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Olen vallatu kassilaps nimega Arni. Sellise toreda nime sain ma Arnold Schwarzeneggeri järgi ja mitte põhjuseta, armastan minagi jooksmist, hüppamist läbi elu tervislikul ja aktiivsel moel ja ma kasvan sama suureks ja ilusaks kui legendaarne atleet. Suhtlen ladusalt teiste kassimaailma esindajatega, koos me võime võidu joosta, mängida jalkat suvalise pallikesega, mängida peitust, kuid ma saan iseenda lõbustamisega ka hakkama.

Nagu kõikidel sportlastel on ka mul hea söögiisu, söön meeleldi tasakaalustatud kuivtoitu, kuid rohkem eelistan maitsvaid konserve. Lisaks sportimisele ja heale söögile meeldib mulle puhata ja ka magada voodis oma treenerite ja teiste inimeste lähedal, kes must hoolivad. Nad teevad mulle massaazi, kuni ma puhkan ja mõnulen ja lõõgastun.

Mul on imelilus oranzitriibuline kasukas nagu tiigril ja mu silmad on merevaigukarva.

Otsin seda ainukest, kes võimaldab mul treenida oma isiklikus kodus ja aitab mul saada samasuguseks tsempioniks kui Arnold Schwarzenegger.
Ootan pakkumisi hoiukodus Maardus.

Arni

Varasemalt:

Toredad kassipoisid Arni ja Swartz otsivad endale kodusid, kus saaksid jätkata treeninguid Mr. Universumi võistluse jaoks!
Kaks imelist oranzi värvi kassipoega on juba palju vaeva ja vatti näinud oma lühikese elu jooksul. Nende elu algas ühe vana mahajäetud suvila kasvuhoones, siis aga neil vedas ning kassipoisid kolisid hoiukodudesse, kus sai alguse nende  tõsine ettevalmistus tšempioniks saamiseks.
Kassilapsed arendavad oma oskusi igal vabal hetkel treenides - tuleb ju õppida võtma eriti nunnusid poose, nurrumootoreid osata käivitada, enda oranzi kasuka eest hoolitsemine on väga oluline ja loomulikult ka lihasgruppide kasvatamine mängude käigus.
Mõlemad poisid oskavad juba tugevat muljet avaldada nii inimestele ja ka karvastele hoiukodu elanikele. Nad oskavad täita hoiukodu reegleid, kenasti hoiavad puhtust ja korda. Nad on valmis kolima omaenda perre, kus saaksid jätkata oma treeningud ning rõõmustada pererahvast oma saavutustega!

Aprill 2018. Kassipoisid on oma kodudes!