Artemis

Artemis
Nimi:Artemis
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARTEMIS LEIDIS OMA KODU 17.12.2020

 

Imearmas isane kassipoeg Artemis saabus Pesaleidja hoiukoju 21.11.20 Viljandi varjupaigast. Viljandi linn on ka pisikese hallitriibulise poisi sünnikoduks. Tänasel päeval elab Artemis aga Tallinna külje all hoiukodus ning ootab seal oma päriskodu.

Artemis on esialgu pigem tagaishoidlik ning võõraid inimesi natukene pelgab. Samas on tegu veel noore kassikesega, seega tema usalduse võitmine ei ole väga keeruline. Selleks piisab natukesest julgusest, ühest käest, millega on võimalik pai teha või mängida. Kui nii järjepidevalt toimida, siis julgeme garanteerida, et juba mõne kuu pärast olete Artemisega täiesti lahutamatud. 

Näiteks peale paari nädalat hoiukodus, on ta juba vaikselt unustanud hoiupere kartmise ning tihtipeale unustab ennast lihtsalt nurruma ning laseb ennast süllegi võtta.

Kui tunned, et just Sina oled Artemise poolt taga otsitud inimene, siis vajuta siin samas lehel nupul “Soovin seda loomakest”, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära küsimustik. Peale seda võtame juba ise Sinuga ühendust, et leppida kokku Artemisega kohtumine.