Artemis

Artemis
Nimi:Artemis
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUI ANTIIGI ARTEMIS OLI JAHI- JA LOODUSEJUMALANNA, SIIS MEIE ARTEMIS ON NURRUJUMALANNA. Ja tähelepanu, ta on kodu otsingul!

See 2-aastane paivalmis ja nurruv kassipreili kolis Pesaleidjasse 2023. aasta jaanuaris Mustveelt. Kuigi ta peidab end kassitoas kratsipuu kastis, pistab ta pea kohe välja, kui on lootust paisid saada ja nurr lahti lasta. Vaata ja veendu ise: https://streamable.com/liarsv

Tegemist on stiilse ja nägusa preiliga. Artemisel on tihe hallivalge kasukas, kus valged laigud paiknevad ebasümmeetriliselt. Näol on ilulaigud samuti nunnult ebakorrapärased. Lõuaots on hall, ninanöps tumehall ja puhvis vurrud valged. Uhke saba on tal samuti.

Kassitoas veedetud aega on Artemis hästi kasutanud. Kui tuleb keegi paitaja, siis on Artemis valmis väljuma oma kastist ja kõik paitused vastu võtma. Häbelikumad kassikesed vaatavad siis Artemist imestunud nägu peas. Artemis on üks neist kassidest, kes on seni eelistanud maiustele paitamist. Pane maius Artemise nina alla ja kassike kehitab õlgu. Tee aga väike pai kassikese kraele ja ta on kohe lummatud. Artemis on diivanivalmis paikassike, kes sobiks imeliselt ühte vahvasse ja nurrulembesesse kodusse!

Kui tunned, et jäid Artemise kuukiirte lõksu, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „Soovin seda loomakest“ ning täida palun meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!