Arti

Arti
Nimi:Arti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEEBE PAIMAIAS HIIGLANE ARTI OTSIB OMALE UUT PESA!

Arti saabus Pesaleidja kassituppa 22.august 2023. Selle hiiglase mõõtu poisi lugu on tegelikult veidi kurb ning traagiline. Arti eelmine perenaine haigestus ning seeläbi ei saanud ta kiisule enam pakkuda sellist elu nagu kassipoiss vääriks. Arti eest on aga hästi hoolitsetud, tema karv on sile ja läikiv, kõht on korralikult täis ning oma vahva välimuse juures on see poisike ka üks suuremaid paisõpru, keda me näinud oleme! Valju nurru ning osava käppadega masseerija taga on tõeliselt hella hingega kassipoiss, kes ihkab väga inimese lähedust ning taas kodusoojust tunda!

Arti on 6-aastane ligi 8-kilone poiss, kes on terve elu elanud toas. Talle kindlasti meeldiks diivanil lösutada ja Sulle hommikust-õhtuni nurru lüüa.

See armas kassipoiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrje ning on valmis koju kolima! Kui Arti röövis juba Sinu südame, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame Sinuga peagi ühendust, et saaksid temaga kohtuma tulla!