Aslan

Aslan
Nimi:Aslan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Aslani hoiukodust sai tema pärispere! :)

Kus on lõvikuningas Aslani kuningriik? 

Aslanil oli kord kuningriik, kuid ilmselt toimus riigipööre ja ta heideti troonilt. Uhkele lõvikuningale omaselt, liikus ta lihtsalt edasi ja leidis uue kunigriigi. Paraku aga tolle paiga kuningas sellise asjaga päri ei olnud. Seega kolis Aslan sealt (taluhoovist) meie kassituppa. Kuna Aslan arvas, et on mõne tsirkuse poolt üles korjatud ja tema selliseid asutusi ei tolereeri, siis esiti oli ta karantiini puuris nii viha täis, et korraldas väikestviisi mässu. Muidu nurruv ja igati kutsuv kiisu, lõi hambad sisse koheselt, kui mõni pai üleliia sai ja andis teada, et ega ta nüüd igaühe paitada pole ja ega puur talle ei sobi ja laske aga kohe välja!

Läks paar nädalat ja Aslanile koitis, et ei olegi tsirkusesse sattunud ja ei ole need inimesed midagi nii nõmedad. Nüüd lööb Aslan mõnusalt süles nurru ja tahab inimesel järgi käia iga hetk, mil keegi poistetuppa sisse astub. Lubasime kuningas Aslanile, et peagi saab ta endale päris oma kuningriigi, kus igavesti maid juhtida! Kui Sinu kuningatroonilt on puudu valitseja, siis täida Aslanile tööpakkumine ja tule saa selle uhke lõvikuningaga tuttavaks! Aslan oskab nurruda, pugeda ja sülle ronida, kuid kuningale kohaselt, näitab vahest ka iseloomu.

Aslan sai kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud. Korduvalt ka parasiiditõrjed ja on nüüd valmis päris oma koju kolima! Isiklik pass sai ka tehtud. Uude koju tuleb kaasa kingipakike Royalilt, et ühine algus kergemini sujuks!