Astra

Astra
Nimi:Astra
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIRJU KUI SUVINE LIBLIKAS!
Sellise vahva välimusega on meie Astra. Tegemist on ilusa emase kiisuga, kelle umbkaudne vanus on 3 aastat. Pesaleidjasse jõudis ta 19.05.2022 Cats Help MTÜ-st
Kui Sa otsid endale kiisut, kellele oled valmis aega andma ja kellega koos edasi kasvama, siis Astra on just Sinule mõeldud kiisu! Ta on vahva kolmevärvilise kasukaga kiisutüdruk. Temasse on segatud nii musta kui valget ja kaunistuseks veel oranžikat-pruunigi. Ja kui armas pisike roosa ninanöps tal on! Astra on nagu pisike jänkulaps. Ta on veel arglik ja võib pugeda aknanurka peitu. Aga veel turvalisem on varjuda mõne teise kiisu kaisus või külje all. Kindlasti oleks Astrale suureks toeks, kui teda ootaks kodus ees teinegi kiisu, aga see pole kõige olulisem. Tähtsam on see, et see malbe kiisu üldse kellelegi silma jääks.
Astra on saanud kõik vajalikud protseduurid ja on valmis koju kolima. Selleks, et tulla Astrat oma koju viima, tutvu loomasoovija tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/, täida ära ankeet ja me võtame sinuga ühendust!