Astrid ja Iiris

Astrid ja Iiris
Nimi:Astrid ja Iiris
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Astrid ja Iiris on kompaktsed kassimutikesed, kes ei võta palju ruumi, aga pakuvad palju rõõmu. Palju rõõmu just seepärast, et nad on nii kaugele jõudnud – metsikutest kolooniakassidest on saanud toredad soojad pätsikesed, kes üksteise kaisus nurruvad ja aknalaual pikutavad. Neid koos vaadata on igale inimolendile väga teraapiline ja südant soojendab teadmine, et nad enam kunagi tänaval elama ei pea. Ja et nad on koos, pakkudes üksteisele turvatunnet ja parimat seltsi. Meie neid lillekesi enam lahutada ei suuda. 

Mis siis meeldib meie mutikestele? Astridile (pruunikam prouake) meeldib pai väga, eriti siis, kui ta ise selle valib. Ta tuleb sätib ennast käe alla ja kõnnib siis edasi-tagasi, lubades end armulikult kuni sabaotsani paitada ning mõnikord ka nurru saatel kõrva tagant kõhvitseda. Iiris (hallikam prouake) jälgib inimese kätt endiselt pisut umbusklikult, kuid rahulikus olekus ja näiteks söömise ajal saab temagi hiirekarva pehmele seljale paisid teha. Seda võib ta küll altkulmu vaadata ja kergelt käppa tõsta, aga enam ei rapsa ta igale lähenevale käele küüntega. Vau! Kas pole vedamine!

Väikest kasvu sõbrannakesed on umbes 5-6 aastat vanad, hea tervise ja toitumise juures (mis paistab ka pildilt), tunnevad kodukassi kombeid. Ja loomulikult steriliseeritud ja kiibitud.

Kui soovid prouadega kohtuda, täida ära meie loomasoovija küsimustik  ja tule külla hoiukoju Tallinnas.