Astro

Astro
Nimi:Astro
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME MÕMMI ASTRO VAJAB SINU SOOJUST!

Astro jõudis meie juurde 2021 aasta aprillis Narvast. Alguses nautis ta väga silitusi ja sügamist, aga elu suures kassitoas võib kiisu jaoks olla väga stressirikas. Ja nii juhtus ka Astroga.
Ei, ta on siiamaani väga armas ja nunnu mõmmi. Ta ei susise, ei kakle. Ta on muutunud veidi arglikuks. Aga kodus olles muutuks ta ajaga uuesti armsaks poisiks. Palun anna talle selline võimalus, sest ta on seda väärt! Vaata vaid, kui armas ja rahulik ta on!
Astrole meeldib olla teiste kasside seas peidus, kuid teda on tavaliselt väga kerge üles leida. Ta ei tule ise Sulle kassitoas vastu, aga ei jookse ka kohe minema. Temasse peab suhtuma kannatlikult, siis saab talle tulla väga lähedale ka mõnikord ka uuesti pai teha!
Astro on kõige paremas vanuses. Ta sündis umbes 2016 aasta oktoobris, ehk on ta nüüd juba väga rahulik härra, kellega saad mõnusalt kodus aega veeta.
Kui see vahva kassipoiss Sulle huvi pakub, siis tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Selleks klikkige nupule "soovin seda loomakest", täitke ankeet ja Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust.