Atago

Atago
Nimi:Atago
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

04.10.2018 Atago leidis oma imelise perekonna!

Imeline Atago on valmis oma koju kolima! 

Atago on üks eriliselt kihvt ja vahva kiisupoiss, kes leiti 300g titena üksinda. Sündinud on ta umbes Juuli keskel. Hoiukodus kasvas ta pudelititena üles ja nüüd on temast sirgunud üks igavesti vahva poiss. Ta armastab väga kaisutada, kuid kassipojale omaselt, on tema lemmiktegevuseks mängimine. Kui aga mängud mängitud, siis tuleb ja ronib ta inimesele kaissu, lülitab sisse oma valjult põriseva nurrumootori ja jääb kaisus tuttu.

Kuna Atago lihtsalt pakatab energiast, siis kindlasti peab uues kodus ees ootama teine kiisu. Atago oleks üksiku kassina lihtsalt väga õnnetu. Hoiukodus on ta meelitanud ka kõige arglikemast välja julguse ja nii käivad ka hoiukodu arglikud kiisud Atagoga mängimas. Kui teised kiisud ära väsivad, ajab Atago omaette taga hiirekesi ja palle ning võtab suurima rõõmuga osa sulepulga püüdmisest.

Atago armastab ka koeri ja saab ka nendega väga hästi läbi. Seega, kui uues kodus oleks hoopis üks kutsa, kes jumaldab kassiga mängimist, siis ka see oleks ideaalne! Kuid koer peaks tõesti olema kassiga väga seltsiv.

Atago kasutab korralikult liivakasti. Kratsipuule küüsi teritama suundus juba enne seda, kui omapead söömisegi selgeks sai. 

Korrapäraselt on saanud vajalikud parasiiditõrjed. Enne koju kolimist saab Atago kiibi ja isikliku passi.