Athena

Athena
Nimi:Athena
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEHME LOOMUGA ATHENA IGATSEB ISIKLIKKU PAIKÄTT!

Imevahva ja ilus Athena saabus Pesaleidja kassituppa Valga varjupaigast, tulles kassituppa nagu oma koju. Ei peitunud Ta stressisituatsioonis pesakasti, vaid pesitses rahumeelselt keset tuba kratsipuu otsas ning paikäe järele sirutas alati pikalt järelegi. Täpselt nii palju armastab Ta inimest! Lisaks jumaldab Ta meeletult ka sulepulka, ent et sellega Ta tähelepanu võita, peab tabama ära täpselt õige hetke. Valel hetkel moe pärast Ta kaasa ei mängi. Athena igatseb päris oma paikätt ja seda päris oma inimest, kes Tema toidukaussi täidab ning aeg-ajalt sulepulgaga "õige hetke" tabab.

Ta on noor - vaid umbkaudu pooleteist aastane ning on selge, et kunagi on Athenal olnud päris oma armastav kodu. Mingil põhjusel aga on see tee katkenud ja nii ei tahagi kiisupreili uskuda, et enam ei eksisteeri kedagi, kellele Ta korda võiks minna.

Athena on igati terve, vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed. Lisaks on Athenal olemas oma pass ning kaasa võtab ka Royal Canini kinkepakikese, et sissekolimine mööduks lihtsamalt.

Veebruar 2017.

Athena leidis kodu :)