Audi

Audi
Nimi:Audi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AUDI OTSIB ENDALE ARMASTAVAT KODU!

 

Audi on tumehalli koheva kasukaga sõbralik kassipreili, vanuse poolest pigem nooremapoolne. Audi välimuse kõige põnevam osa pole mitte tõulaadne kasukas, vaid tema pisikesed vampiirihambad!


Audi on sõbralik supermiilustaja, aga mitte võõrastega, vaid ikka ainult omadega! Oma kodust hoiukodusse sattumine oli kiisu jaoks hirmutav kogemus, mille järel ta kössitas mitu päeva peidukates, lubades end siiski natuke paitada. Peale kohanemist on aga tegemist üsna palju paitamist nõudva kassiga, kes tuleb ise sülle tähelepanu otsima, kaissu magama, telekat vaatama jne. Vahel ehmub müra peale, aga tuleb tagasi, kui tülitekitaja on läinud. Ta armastab endiselt ka head peidukat magamiseks, aga see tuleneb vast sellest, et tema kohev kasukas on üsna õhuke, rasvakihti pole ka palju ja hästivooderdatud pesa on lihtsalt... soe! 
Audi elab kassitoa lähedal hoiukodus. Audi sööb hea meelega kvaliteetseid krõbinaid ning nt Applawsi konservi, käib eeskujulikult liivakastis ja on öösel magaja tüüpi kass.

Kui tunned, et Audi koht võib olla sinu süles, siis palun vajuta nuppu 'Soovin seda loomakest' ning kutsume sind talle külla!