Aurora

Aurora
Nimi:Aurora
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELISELT SOOJA JA AVATUD SÜDAMEGA HURMAV AURORA OOTAB KODU, KUS SAAKS TÄIELIKULT AVANEDA!

Aurora on vahva kassitüdruk, kes jõudis Pesaleidjasse 30.11.2023 Kuusalu vallast, Suurpea külast. Ta on eeldatavasti sündinud 01.04.2022, seega on tegu üpris noore kiisuga. Pesaleidjasse jõudis ta koos oma kahe pojaga, kes kõik on väga Aurora sarnased nii pehme karvkatte, kui ka lepliku avatud südame poolest.

Aurora on armas IMEARMAS ja erakordselt sooja südamega kassike, kes inimesi veel veidi pelgab. Küll aga näeme temas suurt potentsiaali kiireks arenguks, sest vaatamata enda hirmule laseb ta end väga edukalt ilma igasuguse urina ja vastuhakuta silitada ning on näha, et ta naudib seda väga, sest suleb paitamise ajal silmad ning näitab usalduse märke. Aurora kasukas on kirjeldamatult mõnus ja pehme ning kogu tema ümber on natuke nagu ebamaiselt mõnus soojust ja energia, mida peab ise kogema!

Aurora on saanud kõik vajalikud protseduurid kojukolimiseks tehtud - ta on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud - ning ootab põnevusega kodupakkumisi!

Kui armas kassitüdruk võitis su südame, siis tutvu palun meie lepingu tingimustega, täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest" ja me võtame Sinuga peatselt ühendust!