Axel

Axel
Nimi:Axel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SALAJANE PAIKIISU AXEL OTSIB SOOJA SÜDANT, KUHU ENDALE PESA TEHA 

See nägus tiigrike pildil on Axel, 2019 aastal sündinud poisike Narvast. Tal on tõeliselt helde hing ning ta otsib kedagi, kes oleks temaga samasugune. Axelike tõesti soovib leida selle õige inimese, kellele oma imeline hing avada!

Ma lasen küll pai teha, aga parema meelega peidan end hoopis kuskile kratsipuu taha ära. Paid mulle aga meeldivad, ja väga. Kas äkki Sina oled see, kes mu usalduse igaveseks võidab ning mind endaga koju viib, et mulle igavesti paisid jagada?

Ülekõige meeldib mulle aga mängida, mängida ja veelkord mängida! Mul on tõsiselt suur isu mängule. Eriti armastan ma aga S-kujulisi pallitunneleid. Ma ei oska neid paremini kirjeldada kui et nad on mu elu alus! Minu mäng ja lust on nii lõbus vaatepilt, et Pesaleidja vabatahtlikud vaatavad mind mänguhoos olles lausa tundidekaupa!

Kes on siiru-viiruline, kullakarvaline? Muidugi meie Axel, kellel on imeilus tiigrile sarnanev karv. Tema keha kaunistavad imeilusad triibud ja siiru-viirud, mis sulanduvad imeliselt pruunikate vahetriipudega. 

Pärast suurt mängu tuleb ennast muidugi ka puhtaks pesta - Axel käib käpaduši all iga päev! Lisaks sellele oskab ta ka tublisti liivakasti kasutada, süüa-juua paluda ja loomulikult lõunauinakuid teha. 

Kui Sulle jäi silma meie häbelik aga paimaias Axel, siis ole hea ja vajuta allolevale nupule "soovin seda loomakest"!