Bärlike

Bärlike
Nimi:Bärlike
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Bärlike kolis 22.02.2021 oma koju :)

IMEILUSA TRIIBULISE KASUKAGA BÄRLIKE OTSIB OMA PESA!

Bärlike on 2015.aastal sündinud kiisu.
Kui Bärlike Tõrva tänavatelt  2017.aasta märtsis hoiukoju kolis oli ta täitsa metsik. Ta susises ja turtsus nagu jaksas. Bärlilke tõi hoiukodus ilmale oma lapsekesed, kellele ta oli suurepärane ema ja nüüdseks on ta kõik lapsukesed õnnelikult oma kodudesse saatnud ja tahab endale ka oma pesa viimaks leida.

Ta on hoiukodus elades kõvasti edusamme teinud ja lubab käppa ja ninaotsagi puudutada. Bärlike pakuks heale inimesele meeleldi seltsi ja soojust, kuid hetkel on ta veel umbusklik inimeste suhtes ja vajab veel kindlasti aega kohanemiseks.

Bärlike on väga uudishimulik ja tragi kassitüdruk! Talle meeldib olla kursis kõigega ja nii võibki teda märgata taas huviga ringi vaatamas ja jälgimas hoiukodus toimuvat. Ta armastab palle taga ajada ning talle meeldiks üle kõige, kui inimene temaga alatihti sulepulga või lõngajupiga mängiks.

Praegu elab Bärlike Pesaleidja suurimas hoiukodus Tõrvas, aga kindlasti toimuks sotsialiseerumine kiiremini hoiukodus, kus ei oleks nii palju kiisusid ja kus oleks rohkem aega temaga tegelda.

Kui Sa tunned, et soovid karvakerale (hoiu)kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija küsimustik ja me võtame Sinuga ühendust!