Batman

Batman
Nimi:Batman
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Batman on kodus :)

BATMAN SOOVIB LÕPUKS OMETI KEERATA END KERRA OMA KODUS, OMA PEREKONNA KESKEL...

Batman ei soovi enam elada ajutisel pinnal ega hirmsal tänaval. Ta tahab lõpuks ometi rahu, pelgupaika, oma kodu ja oma inimest. Kedagi, keda usaldada ja kes ei veaks alt.

Batman on 2013 aasta detsembris sündinud kiisupoiss. Ta leiti koos venna ja emmega pehme mööbli tootmise tsehhist Tõrvast, kuhu nad oma mõnusa pesa olid kenasti sisse seadnud, aga sinna neid tegelikult ei soovitud.

Batman nautkene pelgab veel kahejalgseid, kuid vaatab iga uut inimest põnevusest tulvil pilguga: "kas nüüd Sina? Kas Sina tulid mulle? Ehk on... ehk on lõpuks minu kord ära näha, mis see oma kodu on?" Talle meeldib vaikselt-vaikselt hiilida inimesele ligi ning sirutada oma pikk-pikk kael pehmete paide järgi. Ning siis lasta nurrumasinal korralikult möirata. Batmanil on pikad-saledad jalad ning ta on väga erilise ninamustriga. Batman armastab ka teisi kasse.

Kahjuks pole siiani keegi kassipoissi endale soovinud. Kuid just Sinul on võimalus seda muuta. Just Sinul on võimalus oma koju saata üks ülimalt äge ja tore kiisu, kellel on suurepärased toakombed ja kes pole kaotanud vintsutustest hoolimata oma rõõmsat olekut.

Batman ootab oma peret pikisilmi hoiukodus Tõrvas.

Kui Sa soovid Batmanile kodu pakkuda, täida palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab ühendust!