Batman

Batman
Nimi:Batman
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Jõgeva maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Batman on üks ütlemata kelmikas ja krutskeid täis särava kasukaga kassipoiss. Batman koos kahe õeraasuga püüti oktoobris kinni ühest külmast puukuurist Põltsamaal.

Suure vennana oli ta kohe alguses kahest õekesest julgem ja hakkajam. Võõraste sammude peale kipub ta praegu veel ohutusse kaugusesse taanduma, aga uudishimu ei lase tal pikalt peidus püsida ja tõelise (pimeduse)rüütlina tunneb ta vajadust toimuval silma peal hoida (eelistatult kõrgustest). Batman on alati valmis sööma ära kõik pakutavad maiused, konservid, krõbiskid ja ringi lendavad kärbsed. Kui mänguhoog aga raugeb ja aeg on leiba luusse lasta, viskab ta inimese lähedale mõnusalt sirakile või poeb hoopis sülle ja venitab ennast nurrumise saatel mõnusaks kassivorstikeseks, et hellitavatest paikätest ikka viimast võtta. Õiges kodus tõotab Batmanist saada peremehelik nurrumootor, kelle ülesandeks on jätta kõigile ja kõigele oma heakskiitev käpajälg.

Kui sooviksid, et su und valvaks Batman isiklikult ja oled valmis ka tema und valvama ja näitama talle, et inimesed on ilusad ja head (ja toovad palju süüa :)), siis anna endast märku ja kirjuta aadressil kellukejakomeet@gmail.com või helista 58452036.