Baytel

Baytel
Nimi:Baytel
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

BAYTEL KODUOTSINGUL

Tere! Minu nii on Baytel. Olen pooleteise aastane, vahva, must-valge kassipoiss Viljandist. Kolisin Pesaleidja varjupaika 16.09.19. Natuke aega olen siin juba elanud ja hakkan vaikselt mõistma, et inimesed polegi kõige hirmsamad kollid. Teinekord tuleb keegi uksest ühe huvitava riistapuuga, mis koosneb kepist, sulest ja nöörist. Esimesed korrad olin väga hirmunud, aga nüüd juba ootan seda nõndanimetatud mänguasja.

Inimese suhtes olen veel umbusaldav, aga teinekord on need paid ikka mõnusad küll, ei saa salata. Usun, et kindel kodu ja inimesed aitaksid mul tõeliselt hindama hakata, kui tore võiks inimesega kooselu olla.

Seega, kui sooviksid natuke aega ja mõistmist mulle anda, siis luban, et saaksime mängeldes koos elus edasi minna. Kui Sul tekkis huvi, siis palun täida ankeet vajutades nupule "soovin seda loomaksest" ja tule mind vaatama Pesaleidja kassituppa. Seniks muudavad Pesaleidja töötajad ja vabatahtlikud minu olemise mugavaks.

Baytel on kiibistatud, saanud sise -ja väisparasiiditõrjed, vaktsineeritud ja kastreeritud. Tal ei ole ka meie juures olnud tõsiseid haigusi. Lisaks tuleb temaga kaasa ka ProPlani kinkekott.