Beatrice

Beatrice
Nimi:Beatrice
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Beatrice tuli meie juurde Narvast 24.03.2022. Ta on armas kolmevärviline kiisutüdruk, kes on umbes kuue aastane. Iseloomult on ta veel arglik ja vajab aega. 

Hiljuti käis see nummipall operatsioonil. Me ei tea mis tema silmaga juhtus ja pidime silma nüüd eemaldama, sest silm ei täitnud enam funktsiooni. Nüüd on Beatrice osa meie kassitoa "ühe silmaga piraatide klubist"!

Beatrice on muidu väga armas, ilus (nüüd veelgi ilusam piraat!) ja pehme kasukaga preili aga praegu on tal olnud natuke rasked ajad ja eriti silmaga, mis tekitas talle valu ja ebamugavust. Seetõttu vajab ta ruttu ruttu oma kodu, hoolivat ja kannatliku inimest, kes annaks talle elulõpuni piiramatus koguses armastust. Beatrice sooviks nüüd tulla Sinu juurde koju puhkama väsitavast minevikust ning koos Sinuga lõpuks ometi rahulikult elada ja nurru lasta.

 

Armas Beatrice on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjet. Kui sa tunned, et see armas kolmevärviline piraadike võiks tulla just Sinu koju siis kliki "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule, ja me võtame Sinuga peagi ühendust!