Beebi

Beebi
Nimi:Beebi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LEIDSINGI SUPERKODU! Meie Beebi on lihtsalt IME! Ülipehme pikakarvalise kasukaga, armsa täpilise punnkõhuga ning eriliselt karvaste käppade ja kõrvadega kiisutüdruk (umbes 2 kuud vana). Beebile meeldib inimene, beebile meeldib kõhupai ja hoiukodu perenaise õlal tema toimetuste jälgimine, laptopil magamine ja inimese kaisus magamine, mängimine ja söömine. Nimekirja võiks jätkata.

Aga tegelikult on Beebi ime seetõttu, et jäi ainsana ellu 4-st kiisupojast, kes vaevu 3-nädalastena ilma emata varjupaika jõudsid. Varjupaik tõi nad ära vastutustundetu kodupajundaja käest, kus nende edasine elu oli ohus. Kahjuks nii väikesed kiisud ilma emata, stressis ja vaevu iseseisvalt sööma hakanud vajavad palju tööd ja vaeva, et suureks kasvada. Varjupaik leidis neile hoiukodu, kuid kahjuks ellu jäi vaid Beebi. 

Meie Beebi jäi ellu ainult tänu hoiukodu inimeste jõupingutustele tema ravimisel – alates kakase pepu pesemisest kuni öösel äratuskella peale tõusmiseni, et vajalikud ravimid süstida ja toidukogus süüa anda. Tänaseks on Beebi terve kui purikas, täis energiat ja kasvab mühinal iga päevaga. 

Enne koju minemist saab Beebi ka kiibi. 

Beebi otsib superkodu, midagi vähemat talle ei sobi. Hetkel on Beebi hoiukodus Tallinnas.